اخبار آلت کوین هااخبار اتریومتحلیل بازار

بازگشت یک نهنگ قدیمی بازار اتریوم پس از ۵ سال

با ورود اتریوم (ETH) به محدوده قیمت مهم خود، نهنگ‌های اتریوم دوباره بیدار می‌شوند تا سود بیشتری ببرند.

یک نهنگ قدیمی اتریوم پس از بیش از پنج سال توقف فعالیت، ناگهان ظاهر شد. آدرس کیف پول این نهنگ که ۱۰۲۶۶ اتریوم (ETH) را در سال ۲۰۱۷ استخراج کرد، نشان می‌دهد که اخیراً کل مبلغ را به ارزش حدود ۱۶ میلیون دلار از کیف پول خود منتقل کرده است.

این انتقال شامل جابه‌جایی ۱۳۲۲ اتریوم (ETH) به ارزش حدود ۲ میلیون دلار به صرافی پولونیکس بود که نشان می‌دهد این نهنگ احتمالاً مشغول برنامه‌ریزی برای انحلال برخی از دارایی‌های خود باشد.

زمان انتقال نیز اهمیت بالایی دارد، چرا که هم‌زمان با افت قیمت اخیر اتریوم (ETH) و کاهش آن به سطح قیمت پشتیبانی بوده است.

حرکت ناگهانی این نهنگ یک اتفاق مجزا در بازار محسوب نمی‌شود، چرا که نهنگ‌های دیگر نیز اخیراً بیدار شده‌اند و شروع به جابجایی مقادیر زیادی اتریوم (ETH) کرده‌اند.

این حرکت‌ها به عنوان نشانه‌ای از فعالیت‌های سودآور در بازار تلقی می‌شوند، چرا که این نهنگ‌ها ممکن است قبل از رکود احتمالی بازار به دنبال سرمایه‌گذاری در دارایی‌های خود باشند.

فعالیت نهنگ‌های غیرفعال بازار در شبکه اتریوم عامل مهمی است که باید در نظر گرفته شود، چرا که می‌تواند به طور قابل توجهی بر پویایی عرضه و تقاضای ارز دیجیتال تأثیر بگذارد.

با این حال، توجه به این نکته مهم است که نهنگ‌ها لزوماً مهره‌های بدی برای بازار کریپتو نیستند و فعالیت آنها اغلب بخشی طبیعی از چرخه بازار است.

با ادامه روند نزولی اتریوم (ETH)، ممکن است شاهد فعالیت‌های سودآور بیشتری باشیم.

تأثیر کلی سود حاصل از فعالیت‌های یک نهنگ نسبتاً کوچک به احتمال زیاد در بازار کریپتو ظاهر نخواهد شد. با این حال، وضعیت فعلی اتریوم در حال حاضر بهترین موقعیت برای این رمزارز نیست. به همین دلیل است که حتی کوچکترین جهش در بخش فروش ممکن است منجر به حرکت نزولی شود.

0 0 رای ها
امتیاز دهی به مقاله

نوشته های مشابه

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا