اخبار بیت کوین

معامله بیتکوین بین ۶۰ هزار تا ۷۲ هزار دلار ادامه دارد

با بیش از دو ماه رشد باورنکردنی در ماه مارس، معامله بیتکوین بین ۶۰ هزار تا ۷۲ هزار دلار ادامه دارد.

 

معامله بیتکوین بین ۶۰ هزار تا ۷۲ هزار دلار ادامه دارد. برخی از تحلیلگران بر این باورند که شاخص‌هایی که به یک دوره پایدار بالاتر از سطح حمایت اشاره دارند، بیتکوین را دوباره به نقطه اوج خود نزدیک می‌کنند.

نمای کلی نمودار بیتکوین

از ۲۸ فوریه، بیتکوین یک حرکت صعودی را آغاز کرد و حدود ۱۴ روز بعد به بالاترین حد خود رسید. به دنبال آن، بیتکوین محدوده قیمتی مربوط به اواسط ماه مارس را شکست و به بالاترین حد خود یعنی ۷۳۸۰۵ دلار رسید، اما در اول ماه مه یک شکست نزولی را تجربه کرد.

بیتکوین در اوایل آوریل شتاب خود را از دست داد و از آن زمان، کمتر از میانگین متحرک ۳۰ روزه خود (30-EMA) معامله می‌شود که نشان‌دهنده روند نزولی بازار، تحت تأثیر فروشندگان کوتاه مدت است.

چارت قیمت روزانه بیتکوین
چارت قیمت روزانه بیتکوین

اگر بیتکوین به بالای 30-EMA با قیمت ۶۳۳۶۰ دلار حرکت کند، به طور احتمالی می‌تواند به سطح ۷۲ هزار دلار برسد.

تارگت بیت کوین (BTC)

جالب اینجاست که به نظر می‌رسد داده‌های منتشر شده توسط CoinGlass در ۱۱ می قیمت ۷۲ هزار دلاری بیت‌کوین را پیش‌بینی می‌کنند.

در این زمینه، هیت مپ یک ماهه به دنبال روند نزولی، دو استخر نقدینگی را به دلیل افزایش علاقه فروشندگان بیتکوین، به ویژه در سطوح ۶۷ هزار و ۷۱ هزار دلار نشان می‌دهد. اگر احساسات پیرامون بیتکوین تغییر کند، می‌تواند به سرعت به سطوح قابل دسترسی تبدیل شود و به طور احتمالی قیمت را به ۷۲ هزار دلار برساند.

هیت مپ نقدینگی بیتکوین
هیت مپ نقدینگی بیتکوین

چنین تغییری می‌تواند به طور احتمالی منجر به شکست‌های صعودی در تمام ارزهای دیجیتال شود و نشانه معکوس شدن روند باشد. اخیراً جک دورسی نامه‌ای برای حمایت از بیتکوین به سهامداران Block Inc (NYSE: SQ) ارسال کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا