درباره ما

about-ramzagah

 

مجموعه رمزآگاه یک وبسایت آموزشی-خبری است که فعالیت خود را رسماً در سال 1401 آغاز کرد. تیم رمزآگاه متشکل از جوانان متخصص بوده و مطالب سایت به گونه‌ای است که همه افراد اعم از مبتدی و متخصص می‌توانند به دانش خود در زمینه بازارهای مالی و رمزارزها بیفزایند و مهم‌ترین اخبار را دنبال کنند.

 

هدف رمزآگاه

هدف رمزآگاه از ابتدا انتشار اطلاعات و اخبار موثق برای مردم عزیز در زمینه بازارهای مالی، تکنولوژی بلاک چین و ارزهای دیجیتال بوده است.

متخصصین ما در زمینه‌های تحقیق و پژوهش و تولید محتوا اطمینان حاصل می‌کنند که سرمایه‌گذاران و تریدرها به جای دریافت سیگنال‌های ناموثق، با دریافت اخبار روز و بدون فیلتر بتوانند تحلیل‌های خود را از بازار برآورد کنند و آنها را در پلتفرم رمزآگاه به اشتراک و بحث بگذارند.

ما بر این باوریم که دنیای رمزارزها متعلق به همه مردم است؛ در راستای تحقق این باور، آکادمی رمزآگاه محتوای صحیح و بروزرسانی‌شده را در زمینه ارزهای دیجیتال، بلاک چین‌ها، بازارهای مالی، تکنولوژی دیفای و تحلیل بازار به شما عزیزان آموزش دهد. محتوای آموزشی رمزآگاه در قالب مقاله، ویدیو و پادکست در اختیار مخاطبان ما قرار می‌گیرد.

تیم پژوهشی رمزآگاه پیش از انتشار، از صحت تمام اخبار و مقالات اطمینان حاصل کرده و مقاله‌های آموزشی را نیز به صورت مداوم به‌روزرسانی می‌کند. در اینجا قصد داریم با آگاهی‌سازی به شما کمک کنیم که از دارایی‌های خود به خوبی نگهداری کرده و با در اختیار داشتن منبع خبری-آموزشی جامع رمزآگاه، بهترین تصمیم‌گیری‌ها را در سرمایه‌گذاری‌های خود داشته باشید. همچنین کاربران علاقمند می‌توانند در خبرنامه رمزآگاه ثبت‌نام کرده و به صورت اتوماتیک اخبار مورد نظر خود را دریافت کنند.

 

تیم رمزآگاه

رمزآگاه در حال حاضر شامل 52 نیروی مبتکر و باانگیزه است که در حوزه‌های تخصصی تولید محتوا، تحقیق و پژوهش، گرافیک و انیمیشن‌سازی مشغول به کار هستند. برای مشاهده فرصت‌های شغلی در رمزآگاه می‌توانید رزومه خود را ایمیل کنید. تیم رمزآگاه همواره مشتاق پذیرش افراد باانگیزه و ایده‌های جدید است.

فعالیت‌های کلیدی

·        انتشار مطالب آموزشی و خبری در زمینه کریپتو که از صحت و اعتبار 100% برخوردارند

·        انتشار محتوای آموزشی و خبری در حوزه کریپتو برای همه مردم، اعم از تازه‌واردها و متخصص‌ها

·        آگاه‌سازی مردم در زمینه ارزهای دیجیتال و تکنولوژی بلاک چین

·        ارائه تحلیل‌های موثق روزانه و هفتگی برای تریدرها و سرمایه گذاران

·        جلوگیری از رواج اطلاعات غلط در دنیای نوظهور کریپتو

·        جلوگیری از کلاهبرداری‌های کریپتو از طریق آگاه‌سازی مردم

·        به روز رسانی اطلاعات کاربران در زمینه اخبار و آموزش رمزارزها

·        انتشار محتوا در انواع مختلف مقاله، ویدیو، پادکست جهت استفاده انواع مخاطب‌ها

·        تولید محتوا در سایت و انواع شبکه‌های اجتماعی جهت استفاده کاربران مختلف

 

دکمه بازگشت به بالا