رویداد های رمزآگاه

با گسترش فعالیت کسب‌وکارها در زمینه ارزهای دیجیتال، و به لطف تولید محتوای تخصصی در شبکه‌های اجتماعی، بسیاری از مردم اسم بیتکوین و NFT رو شنیده‌اند؛ سوالی که برای همه آنها مطرح است کارکرد ارزهای دیجیتال و بیتکوین نیست؛ بلکه کاربرد این مفاهیم نسبتاً جدید در زندگی روزمره ماست. سؤالاتی مثل: «بیتکوین چگونه می‌تواند سرمایه‌گذاری امنی باشد؟ آیا قرار است بیت‌کوین جای پول را بگیرد؟ آیا NFTها جای خودشان را به تابلوهای نقاشی می‌دهند؟ و مهم‌تر از همه، اینها تنها کاربردهای این مفاهیم نسبتاً پیچیده هستند؟»

با گسترش این مفاهیم در دنیا و ظهور متاورس و وب3، کاربرد رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین در زندگی روزانه ما از آنچه که فکر می‌کنیم به ما نزدیک‌تر است.

رسالت ما در رمزآگاه بالا بردن سطح آگاهی و اطلاعات شما در زمینه ارزهای دیجیتال و تکنولوژی روز به کمک رویدادهای حضوری است تا بتوانید در فضایی صمیمانه و با حضور متخصصین تیم رمزآگاه اطلاعات خود را در زمینه تکنولوژی روز، بازارهای مالی، روش‌های کسب درآمد و سرمایه‌گذاری بالا ببرید.

با درنظر گرفتن شرایط اقتصادی کشور و توانایی‌ها و پتانسیل‌های موجود در نیروی انسانی، جای خالی آموزش و اطلاع‌رسانی به روش درست و اصولی احساس می‌شود. ورود به دنیای بازارهای مالی و سرمایه‌گذاری روی نیروی انسانی و دارایی بدون دانش و تخصص می‌تواند ضررهای جبران‌ناپذیری برای افراد به همراه داشته باشد.

در رویدادهای رمزآگاه، تلاش می‌کنیم با کمک دانش فنی تیم رمزآگاه و با تکیه بر تجربه اساتید و مشاورانی که در تخصص خود بهترینند، با معرفی چشم‌انداز فعالیت در دنیای ارزهای دیجیتال دید بهتری برای سرمایه‌گذاری در این مسیر ارائه کنیم. 

 

رویداد موردنظر خود را انتخاب کنید، فرم ثبت‌نام را تکمیل کنید و منتظر تماس ما باشید.

دکمه بازگشت به بالا